Ілон Маск, засновник компанії SpaceX, 28 вересня представив революційну розробку - корабель Starship. Тепер людство отримало шанс на порятунок, адже залишилося тільки колонізувати Марс.

Презентація проходила на стартовому майданчику американського космодрому в штаті Техас. Про це повідомляє Politeka посилаючись на SpaceX.

Інженери переконані, що представлений корабель - це нове слово в космічному ракетобудуванні, адже він зможе доставити пасажирів і вантажі на Місяць і Марс. До того ж, ракета є багаторазової, так що за задумом творців, вона здатна повернутися на Землю, і після технічних перевірок знову відправитися у відкритий космос.

Як кажуть в SpaceX, новий корабель Starship сьогодні є найпотужнішою ракетою в світі, яка здатна доставити людей на інші планети.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.