Латвійський дизайнер Веніамін Гескин показав в "Twitter" зображення прототипів нового покоління iPhone, який компанія Apple повинна представити в 2020 році. Не встиг смартфон цього року потрапити в руки покупців, як інсайдери вже показали майбутній флагман від яблучної корпорації. Девайс точно сподобається публіці, так як дизайн все-таки змінився, причому помітно.

За оприлюдненими зображень можна простежити, що творці смартфону намір прибрати виріз на екрані, що робить цей смартфон більш стильним. Якщо пару років тому виріз на екрані був нормою, то сьогодні це вже застарілий дизайн. Крім того, вони розмістять датчики освітленості і наближення, динамік, мікрофон і точковий проектор в рамку, що обрамляє апарат.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.