Інженер НАСА Девід Бернс (David Burns) придумав концепцію двигуна, який дозволяє космічному кораблю досягати 99 відсотків швидкості світла. При цьому пристрій не використовує паливо для створення реактивного руху. Правда, за межі папери навряд чи цей спосіб вийде в найближчі роки.

Про це повідомляє Хвиля.

Дослідник назвав свою розробку спіральним двигуном (англ. Helical Engine). Пристрій функціонує за рахунок релятивистского зміни маси, тобто збільшення маси при досягненні близькосвітлових швидкостей у вакуумі. Звучить дуже науково, але сам процес досить простий.

Для пояснення принципу дії двигуна Бернс описує коробку з вантажем всередині, до кінців якого прироблені пружини, що з'єднують вантаж зі стінками коробки. Ефект полягає в тому, що в вакуумі коробка буде коливатися, а вантаж - залишатися нерухомим. Якщо ж маса вантажу раптово збільшиться під час коливань, то це викличе поштовх. Саме за рахунок цього космічний об'єкт і буде рухатися, приче швидкість розвивати просто неймовірну.

Популярні новини зараз

104-річна бабуся повторила популярний тренд і стала зіркою мережі: "Нам би в 70 такими бути"

Українцям дадуть знижку 50% на міський транспорт: як скористатися

Наталя Могилевська показала, з ким живе в новому будинку: "Хто цей чоловік?"

"Холостяк" розпрощається з улюбленицею глядачів Юлею Зайкою: "Перестала боротися"

Показати ще

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.