14 жовтня в сервісі Steam американська компанія Running With Scissors раптово випустила в ранньому доступі гру Postal 4: No Regerts. Гравці добре прийняли новинку (90% відгуків — позитивні), однак стартувала вона досить слабо. Схоже, що проект не зміг залучити нових гравців або утримати старих. Пік одночасно грають за останню добу склало всього 125 осіб. Незрозуміло, як з таким низьким результатом розробники планує підтримувати проект далі.

Втім, варто відзначити, що тільки перші 2 частини гри були класними, а ось 3 частина була просто жахливою, так і грати в це було просто неможливо. Враховуючи те, що частина 4 буде платною, про величезну виручці можна забути, так як онлайновий пік в 125 чоловік дає нам зрозуміти, що своїх грошей вона точно не варто. Дуже шкода, адже друга частина була дійсно цікавою, хоч і подобалася вона далеко не кожному з-за свого чорного гумору.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Популярні новини зараз

Українка мало не купила сир "зі знижкою" за 350 грн: свіжий коштував 200

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Бетмен посадив Людину-павука на пляшку: такого навіть Супермен не витримає

Показати ще

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.