Зіткнення в далекому космосі галактик – явище поширене. Але більшість з них відбуваються не “лоб в лоб”.

Про це повідомляє Хвиля.

Тому зіткнення, яке, ймовірно, створило систему Arp-Madore в 704 мільйонах світлових років від Землі, унікально. Втім, більш унікальним є сам вигляд зіткнення галактик, і ось чому.

Космічна у своєму роді катастрофа витягла і розтягла газопилові диски галактик таким чином, що місця найбільш інтенсивного скупчення зірок утворили кільця, які сформували “ніс” і “особа” системи. Знімки з космосу шокували користувачів мережі.

Популярні новини зараз

Ірина Білик роздумує над життям без чоловіка: "Яка від них користь?"

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

Слід зазначити, що кільцеві галактики рідкісні, і лише кілька сотень з них живуть в нашому космічному районі.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.