Фізик-теоретик Массімо Цердонио (Massimo Cerdonio) з Падуанського університету в Італії запропонував пояснення розбіжностей значень постійної Хаббла, отриманої з допомогою різних методів визначення відстаней до далеких космічних об'єктів. Схоже, що Всесвіт не так вже й проста, як думали вчені з усього світу

Про це повідомляє Хвиля.

Згідно теорії вченого, існує невідома частка, змінює швидкість розширення Всесвіту.

Вчені вже мають різні формули, щоб зрозуміти, як влаштований Всесвіт, і з якою швидкістю вона розширюється.

Популярні новини зараз

Українки вивалили груди під Радою, щоб бачили усі депутати: "Припиніть тарифний геноцид"

Поліцейські ледь не арештували "голу" начальницю потягу - вимагали сертифікат: "Даремно ви так, хлопці"

Українським пенсіонерам назвали нові суми надбавок на 2022 рік: не менше 3 тисяч гривень

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Показати ще

Невідповідності у визначенні постійної Хаббла можуть пояснюватися зміною швидкості розширення Всесвіту з часом, що, у свою чергу, залежить від зміни кількості темної матерії.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.