Навіть якщо ви не користуєтеся Firefox, ви швидше за все знаєте про його існування. Офіційно Firefox версії 1.0 дебютував 9 листопада 2004 року – 15 років тому. Враховуючи, що браузер Firefox позиціонують як самий захищений браузер в світі - на нього варто звернути увагу, так як він до цих пір складає конкуренцію не завжди вдалому Google Chrome.

Втім, історія Firefox почалася ще раніше: перші публічні складання браузера під кодовим позначенням “Phoenix” з'явилися за два роки до цього, ну а взагалі Firefox є ідеологічним наступником Netscape Navigator, випущеного в 1994 році. Сучасний браузер має додатковий захист, так що переживати за цілісність або збір даних не варто.

Firefox
Firefox

Популярні новини зараз

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Настю Каменських, Лесю Нікітюк і Дашу Астаф'єву застукали разом в грайливих позах: дуже розкуто

"Холостяк" Заливако роздягнув учасницю на першій же зустрічі: "Не встигла схуднути"

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Показати ще

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.