YouTube відновив регламент публікації роликів, пообіцявши видаляти відео, які містять не тільки прямі, але і приховані загрози чи образи. Схоже, компанія вирішила стати максимально толерантною, так що користувачам доведеться прийняти нові обмеження. Втім, більшості відомих каналів це не торкнеться.

YouTube змінює покарання
YouTube змінює покарання

Під заборону потрапляють відео містять імітацію насильства до людини або передбачають наявність насильства до людини. “Жодна людина не повинен зазнавати переслідувань, які припускають насильство”, — аргументує керівництво сайту. Втім, у кожного обмеження є лазівка. Якщо відео буде нести жартівливий характер - відео не заблокують.

Відео, що порушують дані правила, будуть видалені, у разі регулярного порушення правил канал буде демонетизирован, а потім — заблоковано.

YouTube
YouTube

Популярні новини зараз

Модельєр Андре Тан назвав справжніх "убивць стилю" для жіночих ніжок: "Вони вкорочують вам…"

Ведуча 1+1 Соломія Вітвіцька після розлучення знайшла собі розраду: "Далі буде ще цікавіше"

24-річна Тіна Кунакі показала, чим краща за Моніку Белуччі - саме за це її покохав Венсан Кассель

Колишній чоловік Марії Бурмаки трагічно загинув під час пожежі у власному будинку: артистка зворушливо попрощалася з батьком своєї дитини

Показати ще

Нова політика також стосується і коментарі під відео.

YouTube уточнив, що під заборону потрапляють сатиричні або інші ролики, призначені для освітніх, наукових чи художніх цілей.

Нагадаємо, що компанія Apple розпочала продаж свого потужного комп'ютера Mac Pro. тепер же до нього з'явилися у продажу коліщатка для перевезення з місця на місце. Правда, вартість коліщаток близько 400 доларів.

Як повідомляв Знай.ua майбутні флагмани Samsung і iPhone отримають збільшеними акумуляторами за рахунок зменшення розмірів інших компонентів.

Також Знай.uа писав, що компанія Oppo представила футуристичний смартфон без отворів, а фронтальну камеру впровадили в сам екран, без вирізів і отворів.