Після запуску розумних годин Haylou Xiaomi додала ще два продукту до своєї краудфандингової платформі. На цей раз ми розглянемо бездротову механічну клавіатуру Xiaomi MIIW і бездротову мишу. Бездротова клавіатура MIIW Elite має 85-клавішну конструкцію з ножничними клавішами. Для підключення він підтримує два різних режими, а саме Bluetooth і через виділений бездротовий приймач.

MIIW WIRELESS MECHANICAL KEYBOARD, gizchina

Що стосується дизайну, клавіатура має закруглені кути, закруглені ковпачки клавіш і має товщину 7,8 мм. Крім того, ми дивимося на компактний дизайн без будь-яких додаткових рамок з боків. Компанія також запровадила купу цікавих нововведень: натискання певної клавіші активує голосової пакет HKUST Xunfei. Це дозволить користувачам вводити текст голосом, просто натисніть і утримуйте клавішу. Його також можна використовувати для активації різних інтелектуальних команд, таких як запит погоди і відкриття таблиць подвійним натисканням.

MIIW mouse Elite, gizchina

Xiaomi також додала бездротову мишу до платформи. Миша MIIW Elite поставляється з двухрежимным з'єднанням Bluetooth і бездротової приймач USB.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Показати ще

Що стосується ціни, клавіатура MIIW Elite коштує 299 юанів (приблизно 42 долара), а дворежимна клавіатура 85 коштує 179 юанів (приблизно 25 доларів). Елітна миша також поставляється з ціною в 299 юанів (42 долара). Всі продукти будуть доступні на краудфандингової платформі YouPin.

Нагадаємо, що в популярній соцмережі Twitter повідомили, що хакери знайшли уразливість в Android-додатку. Компанія намагається виправити цю проблему якомога швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Sony покаже оновлений смартфон Xperia, який отримає отвір в екрані для фронтальної камери, як у Galaxy S10.

Також Знай.uа писав, що сотні додатків Play Market були напхані вірусами. Google не змогла знайти шкідливий код у величезній кількості додатків.