Китайська GPS-навігація поставляється у формі навігаційної супутникової системи Beidou-3. Згідно з повідомленням, Китай запустить ще два супутника, щоб закінчити створення системи до червня 2020 року. Загальна кількість супутників досягне 24 і стане альтернативою популярному в США GPS.

Супутників з лазерами
Супутників з лазерами

Beidou означає “Велика Ведмедиця”, і це проект, який в даний час знаходиться на третьому етапі. Перша ітерація системи була виведена з експлуатації в 2012 році. Тепер, із запуском двох супутників, Beidou буде містити основні та важливі технології, такі як високопродуктивні індикатори, нові технологічні системи, висока локалізація, створення мереж масового виробництва.

запуск супутника
запуск супутника

Китай також планує до 2035 року домогтися подальшого розвитку за допомогою більш розумною, більш доступною і більш інтегрованої системи. Країна приділяє велику увагу своєї космічної програми, спрямованої на розвиток безлічі незалежних високотехнологічних технологій, таких як інтеграція 5G.

Популярні новини зараз

Померла найнижча мама України: що було відомо про Марію Українець

Тіна Кароль забула за Дана Балана за вивченням польської мови: "Потрібна ще румунська"

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

Показати ще

Нагадаємо, що компанія Apple готова представити новий iPad Pro 2020 року, який отримає змінений дисплей. Новинка також отримає потрійну камеру.

Як повідомляв Знай.uа компанія Apple представить перший ігровий ноутбук в 2020 році. Корпорація вирішила заявити про себе на ринку ігрових пристроїв.

Також Знай.uа писав, що в мережі показали фото флагманського Huawei P40, який отримає відразу 5 камер, якщо вірити прогнозам інсайдерів.