Американська армія вирішила заборонити TikTok, і солдати більше не зможуть використовувати додаток на належать уряду телефонах. Представник армії полковник Робін Очоа заявив 30 грудня Military.com: “TikTok вважається кіберзагрозою”. За іронією долі, армія, як повідомляється, використовувала додаток для набору новобранців до заборони.

Армія США
Армія США

Раніше в цьому місяці ВМС США і міністерство оборони направили попередження TikTok. Військово-морський флот раніше говорив солдатам не встановлювати додаток, і, якщо воно вже встановлено, його необхідно видалити з пристроїв, випущених урядом. За даними Military.com міністерство оборони також доручив співробітникам “проявляти пильність щодо завантажених додатків, відстежувати аномалії і небажаний текст в телефонах і т. Д., А також негайно видаляти їх і видаляти додаток, щоб обійти будь-який витік особистої інформації”.

Армия США
Армия США

Нагадаємо, що експерти розповіли прогнози на 2020 рік. Аналітики заявили, що в 2020 році помітно подорожчають розумні телевізори, приблизно на 20 відсотків.

Популярні новини зараз

Бігус заявив, що надав неправдиву інформацію про знайдені у Ківи золоті злитки

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Бюджет-2022: Рада ухвалила найважливіший документ, хто з депутатів його не підтримав

Михайло Поплавський задзвенів бубонцями й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Показати ще

Як повідомляв Знай.uа нові смартфони від Xiaomi отримають революційну зарядку. Їх можна буде зарядити всього лише за 30 хвилин.

Також Знай.uа писав, що в мережі показали новий дизайн Windows 10,, який ніколи не з'явиться в мережі, і ось чому.