Якщо ви випадково втратили можливість побачити чудову першу чверть Місяця 2020 року, астрофотограф Ендрю Маккарті надасть вам все необхідне.

На одному зі своїх найбільш детальних знімків на сьогоднішній день ентузіасту Місяця вдалося сфотографувати єдиний природний супутник Землі в абсолютно яскравих деталях.

Все, що було потрібно, це суміш 100 000 фотографій, щоб прорізати розмитість нашої "турбулентної атмосфери" і розкрити справжнє обличчя нашого сусіда.

Висадка людини на місяць, NASA
Висадка людини на місяць, NASA

Популярні новини зараз

Володимир Остапчук обрав незвичайне "прізвисько" для своєї дружини: "Англо-відьма"

Українку відокремили від чоловіків у церкві через "традицію": "Не можна, щоб жінки відволікали"

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

На вражаючих зображеннях, які показує Маккарті, виділяються всі тіні, вулкани, ущелини і лавові потоки. Навіть кольори справжні, не помітні за складом Місяця.

Нагадаємо, що компанія Samsung “позичила” логотип Apple заради своєї нової функції, однак, іконки технологій дуже схожі. Схоже, Samsung вирішила не морочитися.

Як повідомляв Знай.uа компанія Sony представила оновлений логотип PlayStation 5, але нічого революційного компанія так і не показала.

Також Знай.uа повідомляв, що компанія Samsung відзвітувала за продажу гнучкого смартфона. Судячи з усього, продажі перевершили всі очікування.