У Житомирі виготовили пробну партію паперу за технологією українського студента Валентина Фречка, який виграв гран-прі конкурсу винахідників в США. Від винаходу до отримання першої промислової партії минуло два роки, а відкриття можна з упевненістю назвати успішним.

Валентин Фречка
Валентин Фречка

Зробити пробну промислову партію паперу з опалого листя погодилися тільки у Житомирі, де на місцевому підприємстві виготовили упаковки для яблук, яєць, коктейльні трубочки і кришки. Тепер Валентин Фречка проводить на виробництві весь вільний від занять в університеті час. Ймовірно, через деякий час почнеться масове виробництво, яке точно принесе величезний внесок у захист екології.

дівчина з листям
дівчина з листям

Варто відзначити, що він став переможцем у величезній кількості конкурсів, а також мріє зустрітися з Илоном Маском.

Популярні новини зараз

Юрій Нікітін вперше розповів про здоров'я Андрія Данилка: "У нього серйозні проблеми"

Кличко заговорив про продовження карантину в Києві: визначили дату

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Показати ще

Нагадаємо, що компанія Xiaomi анонсувала вихід нової ОС для смартфонів, яка точно сподобається користувачам. Новинку покажуть вже в 2020 році.

Як повідомляв Знай.uа у мережі показали максимально точний знімок Місяць, який зробили з сотень тисяч інших фото. Виглядає заворожуюче.

Також Знай.uа повідомляв, що в мережі показали захищений смартфон CAT S32. Смартфон відмінно підійде для любителів активного відпочинку.