Недавня інформація з Державного відомства інтелектуальної власності (Китай) показує, що Xiaomi нещодавно придбала патент на смартфон, який використовує тристоронній дизайн об'ємного екрану. Згідно з запитом у базі даних про патенти, Xiaomi подала заявку на патент з 2019 року, але сертифікація була офіційно оголошена 10 січня 2020 року.

смартфон Xiaomi, gizchina

З витоків видно, що в цьому телефоні використовується тристоронній дизайн об'ємного екрану. Крім передніх і задніх екранів, на правій стороні телефону також є екран. Три лицьовій панелі телефону виглядають відносно вузькими. Передня камера прихована, а задня використовує подвійний об'єктив. Інсайдери стверджують, що цей пристрій є складним телефоном. Тим не менше, немає згадки про це в короткому описі цього смартфона.

смартфон Xiaomi, gizchina

Подивимося, що з цього вийде.

Популярні новини зараз

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка

Злодії обчистили квартиру киянки, поки вона була на кухні - "Ви нас топите!"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

Нагадаємо, що інсайдер назвав ключові особливості iPhone SE 2. Зазначимо, що смартфон отримає достатньо великий екран, а розміри самого смартфона можна порівняти з iPhone 8, який сподобався публіці.

Як повідомляв Знай.uа, компанію Apple змусять відмовитися від використання Lightning у своїх смартфонах і планшетах. Компанії доведеться користуватися USB Type-C.

Також Знай.uа повідомляв, що інсайдер раскріл характеристики майбутніх Samsung Galaxy S20, які отримають величезну кількість оперативної пам'яті.