Майже 2000 років тому, коли римляни правили Єгиптом, жінка по імені Деметрія була похована у чудово прикрашеному катакомбі в Саккарі в Єгипті.

Різьблення стіні, знайдена в підземній гробниці, мабуть, зображає Деметрія, одягнену в вишукане плаття з виноградом.

Знахідка в Єгипті, livescience

Єгипетсько-японська команда на чолі з Нозомо Каваї, професором археології в Університеті Канадзава в Японії, виявила катакомбу на місці в Саккарі, великому могильнику, який служив некрополем для королівської сім'ї та інших чиновників у першій столиці Єгипту, Мемфіс.

Міністерство старожитностей Єгипту оголосило про виявлення 5 листопада в заяві.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Еллерт в битовусі виявився повним лінивцем, у Мішиної здали нерви: "Нічого не робить"

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Археологи, фото: РГ
Археологи, фото: РГ

Грецький напис на різьбі, на якій зображений Деметрія з домашнім тваринам, говорить: “Димитрія, дочка Менелая, внучка Аміаку, гідна, прощай”, - вважає Багналл, заслужений професор стародавньої історії в Нью-Йоркському університеті. Досить унікальна знахідка в своєму роді.

Нагадаємо, що компанія Oppo запатентувала унікальний дизайн смартфона. Такого зовнішнього вигляду девайса ви ще точно не бачили.

Як повідомляв Знай.uа компанія Apple запатентувала ноутбук MacBook з сенсорним дисплеєм. Новинка може похвалитися наявністю дисплея, який може виконувати дії за допомогою жестів.

Також Знай.uа повідомляв, що оновлення ОС для AirPods Pro вивело з ладу навушники. Користувачі масово скаржаться на несправність роботи технології шумозаглушення.