Перед обличчям нової пандемії, разоряющей Китай і інші частини світу, відбулися деякі інші події. У той час як деякі чесно намагаються допомогти з ситуацією, завжди є ті, хто буде тільки наживатися на цьому. Оскільки більшість коронавірусів поширюються так само, як і інші віруси, що викликають застуду, антикоронавирусная маска і рукавички стали дуже затребуваним. Тим не менш, деякі магазини використовують ситуацію в своїх інтересах і продають несправжні противокоронавирусные маски.

Коронавірус в Китаї, фото: TK Media
Коронавірус в Китаї, фото: TK Media

Раніше сьогодні Alibaba викрила 7 торговців, які продають погані противокоронавирусные маски. Ці маски підроблені або не виконують ніяких захисних функцій. Крім того, деякі з цих торговців також підвищують ціни на маски. Раніше Taobao виступив із заявою про те, що всі продавці, які продають маски, не повинні підвищувати ціни.

Коронавірус, фото з вільних джерел
Коронавірус, фото з вільних джерел

Нагадаємо, що експерти оцінили роботу камери iPhone 11. Повідомляється, що компанія не змогла здивувати експертів новим смартфоном, і він займає далеко не лідируючі позиції в рейтингу.

Популярні новини зараз
Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа Google знайшла купу вразливостей в додатках від Apple. У браузері Safari виявили купу вразливостей.

Також Знай.uа повідомляв, що компанія Microsoft випадково злила дані 250 мільйонів користувачів. Схоже, у компанії з'явилися великі проблеми.