Після багаторічного забуття франшиза Half-Life починає відроджуватися. Проект Half-Life: Alyx спочатку розроблявся для систем віртуальної реальності VR, і судячи з оцінок преси зробив міні-революцію, піднявши сприйняття VR-ігор на сходинку вище. Звісно ж, гра не могла обійтися без сюжету, а кінцівка гри натякає нам на продовження.

Half-Life: Alyx є приквелом до Half-Life 2, але кінцівка відсилає нас до більш пізніх подій.

Фінал Half-Life: Alyx дає нову відправну точку для розвитку серії і прямо спонукає нас до нових дій в особі Гордона Фрімена. Звичайно, це не означає, що Half-life 3 вже починають створювати. Швидше за все, компанія просто хоче розтягувати сюжет, випускаючи все нові ігри, так що про 3 частини легендарної гри поки ще рано думати.

Half-life:Alyx

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Марічка Падалко почала бігати і "наїхала" на чоловіка Єгора Соболєва: "Мєрзко"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Показати ще

Можливо, нова гра теж буде у VR.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, що компанія Apple хоче воскресити свій давній проект. Мова йде про AirPower, килимок, який буде заряджати гаджети з допомогою бездротових технологій. Варто відзначити, що компанія вже намагалася відтворити прототип пристрою, але до продажу справа так і не дійшло.

Як повідомляв Знай.uа компанія Apple дозволила користувачів купувати відразу декілька продуктів Apple. Варто відзначити, що минулого тижня корпорація ввела обмеження, які дозволяли покупцям купувати все за кілька пристроїв. Так корпорація хотіла боротися з дефіцитом.

Також Знай.uа повідомляв, що компанія Microsoft показала оновлену Windows 10. Компанія переробила безліч елементів інтерфейсу.