Telegram є одним з найбільш часто використовуваних програм для обміну повідомленнями після WhatsApp. Однак це додаток для обміну миттєвими повідомленнями має багато відмінностей від додатка, яке тепер належить Facebook. У новому оновленні Telegram 6.0 представив деякі різні нові функції, такі як введення папок і статистики каналу, серед інших основних моментів.

Telegram. gizchina

Згідно джерелу, Telegram підготував версію додатка до 6.0 для iOS, Android і ПК. Більш того, він поставляється з можливістю об'єднання пабликов і контактів у новому розділі під назвою “папки”.

Крім того, ця нова версія Telegram поставляється з груповою статистикою, яка дозволить адміністраторам каналів з більш ніж 1000 передплатників переглядати кілька статистичних даних, щоб визначити зростання каналу. Аудиторія також зможе оцінити дані про продуктивність різних публікацій, завантажених на їх канал.

смартфон, gettyimages
смартфон, gettyimages

Популярні новини зараз

Невакцинованих українців чекатимуть поліцейські на ринках і в маршрутках

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Показати ще

Telegram 6.0 також представляє новий пакет анімованих наклейок, присвячених пандемії, яка вражає світ з грудня 2019 року, коронавірус (COVID-19).

Нова версія Telegram дозволяє збирати різні чати в одній папці.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, що сервіс Steam побив власний рекорд. Компанія відзвітувала про рекордну кількість користувачів одночасно. Втім, причиною такого рекорду коронавірус, а також заклик до самоізоляції людей у всьому світі.

Як повідомляв Знай.uа компанія Microsoft ввела обмеження для своїх користувачів. Тепер геймери не можуть змінити логотип для клану або аватарку для облікового запису. Причиною цього стала навантаження на сервера компанії.

Також Знай.uа повідомляв, що компанія Sony випустила PlayStation 5. Консоль стане доступною для користувачів вже до кінця 2020 року.