Протягом останніх кількох років Apple почала використовувати чіп Secure Enclave на своїх пристроях як способу шифрування і захисту даних, що зберігаються на пристрої. Тепер нібито був виявлений новий експлойт для чіпа, який піддає ризику дані мільйонів користувачів.

Згідно з повідомленнями, китайські хакери з команди Pangu виявили “не піддається виправленню” експлойт на чіпі Apple Secure Enclave, який може порушити закритих ключів шифрування, що зберігаються на пристрої.

Стверджується, що уразливість неможливо виправити, оскільки вона пов'язана з апаратним, а не програмним забезпеченням, тому Apple нічого не може зробити, щоб виправити цю проблему для пристроїв, які вже були виготовлені і продані. Це також означає, що хакерам необхідний фізичний доступ до пристрою для отримання даних.

Популярні новини зараз

Катерина Кухар з "Танців з зірками" застигла в обіймах бородатого маестро: "Заглядаєш в душу..."

Злата Огнєвіч заговорила про любов до себе у відвертих сукнях: "Відчувала себе вільною"

"Холостяк" Заливако випадково засвітив, що під спідницею у Анни Богдан: "Опча"

"Холостячка" Мішина відгуляла весілля: "Гірко молодим!"

Показати ще

Поки немає точних відомостей про експлойт, але до числа схильних до ризику пристроїв відносяться всі пристрої з чіпсетом Apple A7 і чіпом A11 Bionic.

Для тих, хто не знає, Secure Enclave - це співпроцесор, пов'язаний з безпекою, що Apple тепер включає майже на всіх своїх пристроях, щоб забезпечити додатковий рівень безпеки для користувача даних, що зберігаються локально на вашому пристрої.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, що компанія Google позбавила YouTube корисної функції. Повідомляється, що тепер сервіс залишиться без субтитрів, які автоматично створювали під відео, або ж вручну автори додавали відео. За словами компанії, функція в основному використовувалася для спаму.

Як повідомляв Знай.uа компанія Microsoft хоче викупити TikTok. У всякому разі, у некоторіх регіонах. Повідомляється, що Трамп хоче заблокувати соцмережа, але якщо власником програми стане американська компанія, вона зможе перенести дані користувачів на американські сервери.

Також Знай.uа повідомляв, що компанія Apple нахабно збрехала власникам iPhone. Під час реклами iPhone 11 компанія вказувала на захист від води. Однак, під час занурення у воду один з таких смартфонів зламався, але компанія вирішила не ремонтувати смартфон по гарантії.