Disney Dreamlight Valley - нова симуляція пісочниці, повністю просочена пилом ельфів Disney. Можливо, ви вже чули, як ігри порівнюють з Animal Crossing, з різною точністю, але це схоже на справжню угоду з доданим Wall-E.

Відповідний пост розмістили на порталі «gamesradar»

"Ми хотіли створити щось свіже, щось нове, і саме тому ми створили цей гібрид між симулятором життя та пригодницькою грою", - пояснює Манеа Кастет з Gameloft.

"Це суміш того, що вам подобається в грі-симуляторі життя, і того, що ви бачите в таких іграх, як Monkey Island і старих шкільних іграх, де вам потрібно заново пережити пригода і вирішити головоломки і загадки".

Disney Dreamlight Valley
Disney Dreamlight Valley

Популярні новини зараз
В Україні подорожчали ще одні важливі продукти: свіжі ціни на вершкове масло та соняшникову олію Збільшення субсидії: хто має право отримати нову допомогу до кінця опалювального сезону Максимів день 3 лютого: помоліться за благополуччя в будинку та не вздумайте ігнорувати прохання людей "Всі кошти списали...": клієнти "ПриватБанку" проклинають картки, ніхто нічого не питає
Показати ще

Як ви могли здогадатися по всіх цих інструментах, в грі набагато більше дій. Вашу кирку можна використовувати для видобутку корисних копалин, диких тварин, таких як кролики, можна приручити, щоб вони стали вашими компаньйонами, і в кожному окремому біомі є нові інгредієнти і ресурси, які ви можете приготувати і виготовити. Тут є пляжі, ліси, пейзажі в стилі «Холодного серця» і савани Короля Лева. Castet показує нам риболовлю за допомогою Гуфі.

Disney Dreamlight Valley
Disney Dreamlight Valley

"У кожного персонажа є своя поведінка, свій невеликий розклад. Для нас, коли ми говоримо про моделювання життя, найважливіша частина - це дійсно "життя" симуляції життя. Звичайно, ви можете займатися пісочницею і годинами ловити рибу, приготування і садівництво, але ми хочемо поговорити про самих персонажів, тому що вони дійсно особливі в нашій грі".

"Світ Діснея - це маленький міхур фільмів Діснея або Піксара", - говорить Кастет. "Ви зможете зустріти відомих персонажів з фільму, а потім повернути їх у долину".