В рамках масштабних змін, які з'являться в iPhone з iOS 16, Apple оголосила про нові функції, які дозволять користувачам повністю налаштовувати екран блокування свого пристрою, як в Android.

Дану новину розмістили на порталі «DailyStar»

Користувачі iPhone незабаром зможуть повністю налаштувати свої екрани блокування завдяки майбутньому випуску iOS 16.

Велике оновлення дасть користувачам iPhone можливість налаштувати екран блокування за допомогою віджетів, користувальницьких шрифтів, шпалер, фотографій і багато чого іншого.

Незважаючи на те, що iPhone вже давно популярний завдяки своєму стильному і функціональному дизайну, Apple завжди дотримувалася універсального підходу.

Популярні новини зараз
На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Нові функції на iPhone
Нові функції на iPhone

У той час як користувачі Android роками могли міняти кожен дюйм зовнішнього вигляду свого телефону, користувачі iPhone застрягли з користувальницьким інтерфейсом, який Apple вважала модним в той час.

Все це скоро зміниться з iOS 16. Ви зможете легко налаштувати екран блокування, просто натиснувши і утримуючи його.

Користувачі iPhone також зможуть додати 4 маленьких віджета або 2 середніх віджета в нижню частину екрану блокування, щоб ви могли бачити все, від погоди до додатків домашньої безпеки, повідомлень про повідомлення і багато чого іншого. Також є місце для додаткового віджета у верхній частині екрану блокування.

Нові функції блокування екрана дозволять вам додавати віджети та змінювати шрифти та кольори
Нові функції блокування екрана дозволять вам додавати віджети та змінювати шрифти та кольори

Найприємніше те, що ви можете створити до 21 різних екранів блокування, між якими можна легко перемикатися, надаючи різні функції для різного часу дня або подій.

Що особливо подобається деяким користувачам iPhone, так це можливість налаштовувати шрифти, кольори і зовнішній вигляд дати/часу екрану блокування.

Нагадавши, мільйони зарядних пристроїв для iPhone можуть перестати працювати.

Як раніше повідомляв портал "Знай", оновлення Apple iOS 16 принесе багато корисних несподіванок.