Напіводягнений робот був знятий, задаючи питання про майбутнє технологій в леденящем душу відео, в якому вона бере інтерв'ю у чоловіка про те, як змінюється світ.

Відповідний пост розмістили в Instagram акаунті «brickdollbanger»

Інтерв'ю з секс-лялькою було завантажено в Instagram, і виглядає дуже дивно, оскільки інтерв'юер підслуховує думки ляльки.

Аккаунт під ім'ям brickdollbanger завантажив відео, в якому можна почути, як лялька розповідає кілька фактів про нові технології та смартфони, перш ніж поставити кілька власних запитань.

Це не Термінатор, але відео дійсно викликає у глядачів моторошний досвід, оскільки лялька ставить під сумнів еволюцію технологій.

Популярні новини зараз
Європа убезпечить Україну від ядерної загрози Кремля, поставка спорядження вже почалася Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Надя Дорофєєва раптово звернулася до Вови Дантеса: офіціоз та сухі побажання Головні новини за 27 червня: "пробудження" Софії Ротару, атака на ТРЦ у Кременчуці та Цимбалюк у ролі "Холостяка"
Показати ще

Робо-лялька тут же каже, що існує не менше "семи мільярдів" смартфонів, і запитує про "людей, яких ви зустрічали", щоб дізнатися більше про технології і про те, як вони "змінюють наш спосіб життя".

Інтерв'ю ляльки для плотських утіх: скрін з відео
Інтерв'ю ляльки для плотських утіх: скрін з відео

З'явившись для інтерв'ю з чоловіком, що сидів навпроти, він відповів, говорячи про відносини людей з технологіями «любов-ненависть».

Чоловік, якого секс-лялька називає Тоддом, сказав: "Це безперечно змінює все в нас, і ми виявили, що у більшості людей відносини любові і ненависті до технологій".

Незабаром відео стає трохи більш наочним: лялька роздягається, а знімальна група переміщує камеру.

Хоча металевий дзвін і акцент в голосі шотландської секс-ляльки іноді ускладнюють розуміння, відео дійсно знаменує собою лякаюче цікавий стрибок в технології штучного інтелекту.

У відео не видно відповіді на відповідь Тодда, але можна побачити, як лялька тріпоче очима і робить легкі рухи обличчя протягом усього кліпу.

Нагадавши, у мережі показали сучасних ляльок для утіх.