Xbox Game Pass мав важкі кілька місяців, оскільки він програвав основні ігри і не міг додати доповнення, щоб заповнити прогалини. Але слідом за великим маркетинговим ходом Xbox, включаючи обіцянку, що 50 ігор з'являться на Xbox протягом наступного року, багато з яких будуть доступні через Game Pass.

Відповідний пост розмістили на порталі "kotaku"

Ось все, що буде в Game Pass до кінця місяця, а також дві гри, які були непомітно додані протягом довгих вихідних.

15 червня - Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge (Cloud, Console, PC)

17 червня - Omori (Cloud, Console, PC)

Популярні новини зараз
Путінський патріарх Гундяєв гепнувся просто під час служби на очах сотень людей Ведуча Василіса Фролова поділилася своїм чотиримісячним болем: "Відрізало і заніміло" Гвардієць "Шах" засмутив окупантів, і показав посилену оборону Харкова: "Будуть заздрити мертвим" Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"
Показати ще

21 червня - Shadowrun Trilogy (Cloud, Console), Total War: Three Kingdoms (PC)

23 червня- -FIFA 22, via EA Play (Console, PC), Naraka: Bladepoint (Cloud, Console, PC)

1 липня - Far Cry 5 (Cloud, Console, PC)

Лорди (Microsoft Edge) дають і забирають, тому наступні ігри будуть недоступні з 30 червня: FIFA 20, через EA Play (консолі, ПК), Jurassic World Evolution (консольне хмара), MotoGP 20 (хмара, консоль, ПК), Last Stop (Cloud, Console, and PC).

Загалом, хороший урожай. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge - це найкраща гра року в жанрі beat'em-up, прекрасна данина поваги класиці жанру, доповнена сучасними почуттями. Omori, знаменита покрокова рольова гра з ефектами стану, заснованими на емоціях, вийшла на ПК кілька років тому, а на консолях з'явилася через Game Pass.

Far Cry 5 може бути найгіршим сучасним Far Cry , але розрив між "хорошим" і "поганим" Far Cry не дуже великий.