Аркадний шутер від легендарного дизайнера Ю Сузукі виходить на Apple Arcade і відправляє гравців в дивний фентезійний світ, повний броньованих птахів, літаючих кальмарів, драконів-скелетів, які ширяють міст і злих годин.

Відповідний пост розмістили на порталі "theverge"

Air Twister - це класичний рейковий шутер, начебто Space Harrier або Panzer Dragoon, в якому гравці беруть на себе роль принцеси з наукової фантастики, яка бореться за порятунок свого рідного світу. Він складається з 12 етапів, які відносно короткі, але повні ворогів і перемежовуються гігантськими битвами з босами. Це схоже на давно забуту гру Dreamcast, але з сучасним додаванням сенсорного управління, ви можете підсвічувати рої ворогів кінчиками пальців, щоб справити залп атак. Це дуже приємно.

Air Twister: скрін
Air Twister: скрін

Геймплей добротний, але саме вражаюче в Air Twister - це абсолютно химерний світ. Ви починаєте парити над величезним океаном з величезними грибами, що ростуть з нього, а потім переходите до етапів, які включають безплідний місяць, абсолютне механічне лігво, гігантський сад, повний неймовірно величезних троянд і фігурних тварин, і пустелю, повну смертоносних літаючих тварин.

Популярні новини зараз
Після гучного інтерв'ю з Дьоміним, з Німеччини, Бабкін вирішив нагадати, звідки родом: "Робимо перекличку" Екстрасенс Макс Гордєєв попередив одеситів про "спекотний" серпень, окупанти будуть безжальні: "З води і повітря..." 100 тисяч добровольців з Північної Кореї можуть взяти участь на боці Росії у війні проти України Одразу за бурятами "прозріння" прийшло до дагестанців, яких "змушують" йти воювати: "Нас тримають у злиднях"
Показати ще

Судзукі описує побудову світу як "колаж" ідей, посилаючись на такі впливи, як художник Майкл Паркс і фільм "Нескінченна історія".

Нагадаємо, що у мережі повідомили про нову гру про супергероїв з легендарного світу Бетмена.