Square Enix представила новий ключовий арт для патчу 6.2 Final Fantasy 14. Це привело шанувальників по всьому світу в абсолютний хаос, тому що вони вважають, що центральний персонаж у новому арті — не хто інший, як справжня особистість невловимого Лахабреа.

Відповідну публікацію оприлюднили на ігровому порталі «gamesradar»

Просто погляньте на Final Fantasy 14 у Твіттері прямо зараз, і ви побачите, як десятки гравців відзначають, наскільки схвильованим їх робить Лахабреа.

Популярні новини зараз
Відомий продюсер розповів про космічну пенсію Софії Ротару: "Ох, хлопці, вам би таку" Олександр Усик перед боєм з Джошуа показав, яким тавром помітить супротивника: "Навіть питати не треба від кого" Ціни на цукор та сіль в Україні знову підіймаються вгору: у скільки обійдуться необхідні продукти серпні Екстрасенс Олена Курилова попередила українців про війну ще в 2020 році: "Я біля танка, перемога буде за нами"
Показати ще

Однак, незважаючи на спрагу, все ще є ймовірність, що це може бути не Лахабреа. Square Enix прямо не підтвердила, що літній джентльмен є улюбленим персонажем фанатів, і якщо ви подивитеся на нижню частину ключового арту, ви побачите рішуче злу фігуру, відбиту у воді під Лахабреєю. Хто це міг бути? Тим не менш, це, безумовно, відповідатиме деяким тизерам, які ми вже бачили в історії рейду Endwalker. Літній хлопець також тримає щось подібне до маски Лахабреї.

Тим не менш, крім благочестивої особи Лахабреї в оновленні 6.2 є ще багато чого цікавого. Хоча, очевидно, є продовження основної історії, розпочатої в Newfound Adventure, у новому патчі також є зовсім нове випробування та нове підземелля: The Fell Court of Troia.

І останнє, але не менш важливе: острівне святилище дебютує у Final Fantasy 14. Це переважно область, схожа на MMO Animal Crossing, де гравці можуть планувати свою власну садибу на острові та тусуватися зі своїми улюбленими міньйонами. Зважаючи на всі обставини, патч 6.2 слід запам'ятати.