До 18-го сезону Destiny 2 залишилося всього кілька тижнів, і він містить деякі з найбільш затребуваних екзотичних змін у новітній історії .

Цю новину розмістили на ігровому порталі «gamesradar»

Bungie розповіла про велику кількість змін у зброї у своєму останньому щотижневому повідомленні у блозі. Як пояснила Бангі раніше цього літа, нетривіальну частину змін зброї 18-го сезону було перенесено на поточний сезон, щоб допомогти зберегти гру. Отже, це оновлення в цілому менше, ніж деякі інші, але все ж таки воно володіє страшенно потужним ефектом.

Екзотичні зміни лідирують, а дорогоцінна жменька гармат отримує античемпіонську функціональність. Ось повний склад: Le Monarque – внутрішнє навантаження (на отруйних стрілах), громовержець – внутрішнє навантаження, зловживання діями – вбудований Unstoppable (при вибухах), винищувач бажань – вбудований Антибар'єр.

Зброя: скрін із Destiny 2
Зброя: скрін із Destiny 2

Популярні новини зараз
В Україні знову сильно подорожчало м'ясо: скільки коштуватиме курятина і свинина 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Це має розблокувати деякі нові комбінації спорядження для роботи з певними типами чемпіонів у таких речах, як Похмурі нальоти. Гравці вже кілька сезонів просять додати більше вбудованих модів для чемпіонів — це було одним із слабких місць. Це говорить, що основний контент Destiny 2 потребує допомоги, тому ці доповнення не можуть з'явитися досить швидко.

Деякі екзотичні предмети також отримують загальніші бафи. Наприклад, стара і забута Legend of Acrius тепер має Trench Barrel на Exotic Catalyst, бафф втрат Fighting Lion був виправлений, а Divination Ticuu буде малювати стріли трохи швидше.

Як раніше повідомляв портал "Знай", гра-приквел про Гаррі Поттера "Hogwarts Legacy" знову відкладено.

Нагадаємо, патч 6.2 для "Final Fantasy 14" виходить уже у серпні.