Street Fighter 6, наступна велика частина багаторічної франшизи файтингів Capcom, дозволить вам створити власного бійця, якого ви зможете використовувати в одиночному та розрахованому на багато користувачів режимах гри. Це означає, що якщо ви не хочете грати за суперширокого Рю, ви можете натомість створити свого власного персонажа, який вийде на ринг.

Цю публікацію оприлюднили на ігровому порталі "theverge"

Схоже, буде багато способів настроїти свій аватар. У новому трейлері Capcom продемонструвала аватари з різним зростанням, відтінком шкіри, кольором очей і віком. Усі вони мали різний одяг.

У сюжетному режимі Street Fighter 6 World Tour ви зможете взяти цього персонажа і дослідити галасливе місто, кинути виклик неігровим персонажам у боях і битися з впізнаваними персонажами, такими як Рю та Чун-Лі, які зможуть навчити вашого аватара особливостям. Також ви зможете перенести свій аватар в розраховане на багато користувачів лобі гри, зване Battle Hub, щоб ви могли битися зі своїми налаштованими бійцями з реальними противниками в мережі.

Популярні новини зараз
У віці 68 років помер радянський співак Борис Моісеєв Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей Оля Полякова захотіла, щоб Олексій Арестович вклав її в ліжко на очах чоловіка: "Нехай дивиться" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Capcom також повідомила, що класичні персонажі Street Fighter Кен, Бланка, Дхалсім та Е. Хонда є частиною списку Street Fighter 6, приєднавшись до інших, таких як Рю, Чун-Лі та Гайл, поряд з новачками, такими як одержима 80-ми Кімберлі. Якщо ви бажаєте отримати шанс зіграти у Street Fighter 6 перед його випуском у 2023 році, Capcom проведе закритий бета-тест, на який ви можете подати заявку до 30 вересня на веб-сайті компанії.

Як раніше повідомляв портал "Знай", файтинг "Tekken 8" офіційно виходить на PS5, Xbox Series X та в Steam.

Нагадаємо, втрачена гра "Yakuza" отримує другий шанс.