Рагнарок бачить повернення Кратоса та Атрея. По дорозі здається, що пара батько-син заводить нових друзів та ворогів, вибиваючи все з кожної живої істоти на своєму шляху.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «theverge»

Трейлер розповідає про долю та показує, як Кратос ділиться своїми важкими уроками про те, що означає кинути виклик долі. І в Атрея, як і в його батька, схоже, є свої секрети, які вимагатимуть від нього ще глибшого довірчого зв'язку зі своїм знаменитим грубим та кровожерним батьком. Історія God of War стала несподіваною радістю від франшизи, яка була набагато більше відома кров'ю, ніж своїм пафосом, і Ragnarok виглядає гідним наступником цієї історії.

Ми також отримали трохи ігрового процесу із сюжетного трейлера, можливо, для супроводу нового контролера на тему Рагнарока. Кратос прийняв свої Клинки Хаосу з першої гри і зробив їх частиною свого звичайного арсеналу на додаток до своєї Сокири Левіафана. Трейлер показав, як він розриває ворогів вогненними мечами і використовує їх, щоб хльостати ландшафтом, як він це робив у попередній сазі God of War.

Популярні новини зараз
Головне за 27 вересня: Боря Моісеєв помер, ЗСУ схопили в полон свіжого москвича, а українці дізнались дні опалювального сезону Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей В Україну повертається літо: які області добряче пригріє сонечко, прогноз погоди на 27 вересня Чому цукор різко злетів у ціні: експерти назвали причини та розповіли про майбутній дефіцит
Показати ще

Сюжетний трейлер також дав уявлення про нові світи, які ми маємо перетнути, і про нових ворогів, з якими ми зіткнемося.

Як раніше повідомляв портал "Знай", "Assassin's Creed Mirage" обіцяє найбільше струс у серії.

Нагадаємо, гра "The Legend of Zelda" отримує продовження.