Незважаючи на більш ранню обіцянку, що Overwatch і Overwatch 2 мирно співіснуватимуть, нещодавно стало відомо, що може бути тільки один з них. І тепер з'явилася конкретна дата, коли Overwatch Prime вимкнеться: 2 жовтня.

Дану публікацію розмістили на популярному ігровому порталі «theverge»

В інтерв'ю Eurogamer комерційний директор Overwatch Джон Спектор пояснив, що 2 жовтня Overwatch Prime помре, і приблизно на 24 години гра буде відключена, щоб поступитися місцем Crystal Overwatch (Overwatch 2) 4 жовтня.

"На практиці це означає, що 2 жовтня дійсно останній день, коли справді можна зайти і пограти в Overwatch 1", - сказав Спектор Eurogamer.

Overwatch 2: скрін
Overwatch 2: скрін

Популярні новини зараз
Захищаючи Україну, загинув талановитий аніматор відомої гри Metro Exodus Андрій Корзінкін Захисні маски повертаються: українців попросили носити респіратори у транспорті та людних місцях І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Поява Overwatch 2 приносить із собою значні та постійні зміни у грі. Залишилося трохи менше трьох тижнів, і ось список речей, які зникнуть, коли Overwatch Prime отримає Old Yeller'd:

  • Штурмовий ігровий режим
  • Радість Earthshatter для шести гравців
  • Космічний джем
  • Розгромити аркаду перед відкриттям воріт у Ханамурі
  • Спостерігаючи за тим, як гравці намагаються і не можуть подолати відомий розрив .

Так що проведіть ці останні солодкі штурмові матчі поки ви можете.

Як раніше повідомляв портал "Знай", файтинг "Street Fighter 6" дозволить створювати свого власного бійця.

Нагадаємо, базова гра-симулято The Sims 4 стане безкоштовною.

Також портал "Знай" писав, що розкрито рейтинги найкращих футболістів "FIFA 23".