World of Anterra виглядає як Skyrim для SNES, і останнім часом йому приділяється велика увага. Немає нічого поганого в тому, щоб взяти перевірений часом та всіма улюблений шаблон і робити з ним щось своє.

Дану інформацію розмістили на ігровому порталі «Gamesradar»

Тепер, як кажуть, Airoheart дуже схожий на A Link to the Past.

Розробник Pixel Heart не соромиться називати свої джерела натхнення. Посилання на минуле тричі згадується у кампанії Airoheart на Kickstarter. Основні елементи ігрового процесу описуються як «пригоди Лінка для SNES, що дуже нагадують». Трейлер гри навіть показує живого актора та ретро-телебачення, щоб імітувати старі рекламні ролики 16-бітної епохи минулих років. Pixel Heart каже, що його розповідь надихнута серією Final Fantasy, але досить ясно, яка гра справила основний вплив.

Популярні новини зараз
Хто такий Персі Хайнс Вайт: всі подробиці про красеня Ксав'єра з "Венздей" від Netflix 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки
Показати ще

Це не означає, що фанатам Zelda це не сподобається. Зрозуміло, що зачарований світ Енгарда та його головного героя були створені з любов'ю, і якщо елементи дослідження та вирішення головоломок хоч трохи настільки ж переконливі, як і основна гра Zelda, то геймери будуть у захваті. Гра набула широкого поширення на Reddit кілька місяців тому, і люди в основному, здавалося, відчували те саме. Так, вона виглядає так само, як «Зв'язок з минулим».

Як раніше повідомляв портал "Знай", хорор-гра "The Callisto Protocol" представила новий кривавий трейлер.

Нагадаємо, знаменита гра "Skyrim" робить ще один крок до ретро-статусу із новою версією.