Дані з вашого телефону можуть розповісти ворогові все. Адже іноді один кадр може надати більше інформації, ніж тактична та агентурна розвідка.

Однак і без цього фахівці противника з технічної розвідки можуть стягнути з вашого смартфона всю інформацію, що зберігається там, тому потрібно знати, як вберегти свої дані досліджував кореспондент "АрміяІнформ" Віктор Шевченко

Якщо ви все-таки виявили, що за вами стежить ваш смартфон, а відповідних знань не маєте, то краще зверніться за допомогою до фахівців.

Скрін, відео YouTube телефон
Скрін, відео YouTube телефон

Як самостійно уникнути зараження шпигунською програмою

Не можна давати користуватися вашим смартфоном іншим людям. Коли ви заражаєте смартфон від джерела в громадському місці, переконайтеся, що адаптер живиться від мережі, а на кабелі немає додаткових електронних пристроїв.

Популярні новини зараз
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на Новий рік: Діви зустрінуть 2023 у сварці, Овни залишать все, а Скорпіони будуть зірками В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Не можна переходити за посиланнями в листах та месенджерах, тримайте увімкненим антивірус на комп'ютері та смартфоні та регулярно його оновлюйте. Перед тим, як встановити на свій смартфон програму, уважно вивчіть її відгуки та рейтинги.

Скрін, відео YouTube телефон
Скрін, відео YouTube телефон

Перевірте налаштування безпеки вашого пристрою на предмет дозволу встановлення програм із невідомих джерел. Пам'ятайте, що не можна завантажувати програми з невідомих джерел. Видаліть усі непотрібні або зайві програми, щоб легше орієнтуватися в процесах та контролювати свій пристрій.

Не забувайте регулярно оновлювати смартфон. Якщо ваш гаджет не оновлюється і його підтримка завершена виробником, саме час його змінити з метою безпеки. Щоб убезпечити свій гаджет, потрібно регулярно міняти паролі.

Нагадаємо, що зникає зв'язок при вимкненні електрики: українцям пояснили, чому так відбувається і чи можна щось зробити .

Раніше ми повідомляли, що світла немає, натомість з інтернетом: як самостійно зробити зарядку для wi-fi роутера .