Більшості людей хоч раз приходила в голову думка - чи можуть мене прослуховувати, що частково може виявитися правдою.

Пригадати, наприклад, ситуацію з Едвардом Сноуденом, який працював на ЦРУ, Агенство національної безпеки США і пішов проти влади, опублікувавши в газетах секретну інформацію про тотальне стеження за громадянами багатьох держав по всьому світу.

Пенсіонерка з телефоном, фото пл.вгороде
Пенсіонерка з телефоном, фото пл.вгороде

Можливо, ви помічали, як реклама на Facebook пристосовується до того, що ви говорили. Відомо, що наші телефони можуть прослуховувати нас за допомогою голосових помічників, телефонних розмов і, таким чином, працювати над уточненням персоналізованої реклами. Це схоже на те, як пошукові системи відстежують нашу поведінку, щоб давати найбільш підходящі результати.

З появою мобільних телефонів стежити людей стало легше. Є небезпечні програми для мобільних телефонів, які дають змогу людям з'єднуватися з пристроями.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Мобільний телефон, українці, метро, ​​фото: Знай.ua
Мобільний телефон, українці, метро, ​​фото: Знай.ua

Є кілька ознак, які можуть вказувати на прослуховування телефону:

  1. Зниження ефективності пристрою. Смартфон працює повільніше, а батарея швидко розряджається, це може бути ознакою наявності шпигунських програм або вірусів.
  2. Несподівані повідомлення чи дзвінки. Отримання підозрілих повідомлень або дзвінків від невідомих номерів може свідчити про прослуховування телефону.
  3. Нетипові звуки під час телефонних розмов. Слухаючи дивні звуки, такі як шум або відлуння під час дзвінків, може вказувати на прослуховування телефону.
  4. Наявність невідомих програм або сервісів. Ви можете знайти на телефон ту чи іншу програму, яку ви ніколи не встановлювали.

Нагадаємо, заряджати смартфон потрібно правильно: 5 золотих правил, які продовжать службу вашого гаджета

Як повідомляв "Знай.uа", На P**nhub вже рекламують ПВК "Вагнер": "Не др*чі, а йди на роботу"

Знай.ua писав, у Київстарі пояснили про відключення SIM-карток: "Нею майже не користуються клієнти"