В Україні хочуть встановити мінімальну швидкість мобільного інтернету – не менше ніж 2 Мбіт/сек.

Про це повідомляє очільник Мінцифри Михайло Федоров. За словами міністра цифрової трансформації, така швидкість повинна бути в усіх населених пунктах та на дорогах, де є мобільний звʼязок.

Мобільний інтернет. Фото: Youtube
Мобільний інтернет. Фото: Youtube

Цього мінімально достатньо, щоб зумитися з колегами зі смартфона в дорозі. Чи публікувати відео в інстаграм та обмінюватися файлами без Wi-Fi. — зазначив Федоров.

У містах фактичний показник значно вищий, а от у деяких селах – навпаки, через меншу кількість базових станцій. Зміни до законодавства вже готуються.

Популярні новини зараз
Скільки можна отримати за найпопулярніший сервіз "Рибки" з Радянського Союзу: раніше радував око, а зараз - гаманець "Чмо їб*че, як тобі живеться?": у Києві спіймали соратника Януковича Володимира Макєєнка, який біг до укриття Виплати 4 тисячі євро: як отримати Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник
Показати ще

Скрін, відео YouTube Інтернет
Скрін, відео YouTube Інтернет

Також Федоров зазначив, що швидкість — один із показників, який оператори використовують як конкурентну перевагу. Проте в новому Законі про електронні комунікації такого показника немає. Через це надалі держава не зможе перевіряти, чи дійсно усюди достатня швидкість завантаження.

Зараз готуємо зміни до законодавства. Це дозволить державі контролювати швидкість. А вам — тестувати її та впливати на якість мобільного інтернету.

Нагадаємо, ми писали, що "двічі зняли гроші, послуг немає": абоненти Vodafone не встигають отримати тариф через збої.

Як повідомляв "Знай.ua" SIM-карти можна викидати? Мобільні оператори підказали, які та за скільки можна придбати цифровий замінник.

Також "Знай.ua" інформував, одній категорії українців спростять призначення пенсійних виплат: кому пощастить.