Ослаблення карантину дало зелений сигнал до пересування людей по районах Тернопільської області. Відкрилися автостанції і народ хлинув по своїх справах, забувши про хвороби і небезпеки.

У мережі з'явилися фото того, як жителі Тернопільщини забули про все і кинулися на ринки і на автобусні станції, а деякі забули навіть одягнути маску.

Один з місцевих активістів показав, як у Бережанах люди наплювали на застереження влади та прохання не виходити без потреби з дому. Андрій Гудзиляк сфотографував бережанський ринок, на якому вже натовпу людей. Він написав, що це послаблення карантину по-бережански. В коментарях йому відповіли, що люди вийшли з карантину офіційно і не будуть сидіти вдома, людей випустили на волю.

Ринок в Бережанах після карантину Фото: Андрій Гудзиляк Facebook

Нещодавно прем'єр-міністр Шмигаль розповів, що карантин продовжено до 22 червня, але до цього дня в країні буде діяти адаптивний карантин. Деякі регіони вже зняли велику частину обмежень і запустили громадський транспорт, а деякі ще перебувають на жорстких умовах обмежень. Тільки 11 областей нашої країни залишилися в колишніх умовах, а решта вже отримали істотні послаблення. Жителі Тернопільщини дуже різко відреагували на такі новини і заявили, що не збираються сидіти вдома.

Популярні новини зараз

"Майбутній асталавіста, бейбі" : у мережі показали позашлюбного 24-річного сина Арнольда Шварценеггера

Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко зізналися, як займаються цим потайки від доньки і тещі: "То на гастролях, то ще десь"

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

"Гузнолизів достатньо...": українська медсестра розповіла про несправедливість, одні отримали - 10 тис. грн, а "улюбленці" 40 тис. грн

Показати ще

Після цього мер Тернополя Надал розповів жителям міста, коли і як запрацює громадський транспорт після карантину. Як з'ясувалося, колишній режим роботи транспорт отримає лише з 25 травня.

Нагадаємо, Знай повідомляв, що жителі Тернополя висловилися з приводу перспективи сидіти вдома ще до 22 червня.

Знай писав, що ме Надал розповів, коли в Тернополі запрацює громадський транспорт.

Нещодавно Знай передавав, що на Тернопільщині відновлено міжміські перевезення.