З 1 червня на Тернопільщині пройде весняний призов в українську армію. Планується, що 550 юнаків поповнять ряди військовослужбовців у період з 1 червня по 30 липня. Про це розповів тимчасово виконуючий обов'язки обласного військового комісара Олександр Скумбрій, пише Часопис.

Призов в Україні повинен був пройти в період з 1 травня по 30 липня. Однак з-за карантину його відклали. Після послаблення карантину заклик триватиме і протягом місяця юнаки Тернопільщини в кількості 550 осіб будуть призвані на строкову військову службу.

Крім того, Олександр Скумбрій нагадав, що будуть покликані в зазначений період всі молоді люди, яким вже виповнилося 18 років, але ще немає 27 років. Всі юнаки повинні пройти медкомісію і бути придатними для служби в армії.

Скумбрій пояснив, що згідно з указом президента в армію будуть відправлені лише ті молоді люди, які досягли 20-річного віку. Тим, кому виповнилося 18 і 19 років отримають відстрочку.

Варто відзначити, що в пропрезидентській партії «Слуга народу» спільно з Зеленським розробили новий законопроект, який дозволить наживатися на призовників всім, кому не лінь. Про це розповів журналіст Юрій Романенко.

Популярні новини зараз
Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах" Люди співали, а очі плакали: Тіна Кароль розчулила зал під час концерту, "Шикарний виступ" Володимир Зеленський поставив крапку в скандалі з Польщею, Федишин і компанією на Євробаченні: "12 сьогодні і назавжди" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Крім того, стало відомо, що Зеленський виніс на розгляд Верховної Ради законопроект, в якому передбачається істотне підвищення штрафів за ухилення від служби в армії, за умисну втрату військового квитка, за неявку на місце збору.

Нагадаємо, Знай повідомляв, що Романенко розкритикував новий законопроект від Зеленського та "Слуги народу" про військову службу.

Знай писав, що Зеленський запряжет всіх українців в нову кабалу і обкладе непомірними штрафами.

Нещодавно Знай передавав, що Зеленський запропонував запровадити новий вид армійської служби в Україні.