Президент Володимир Зеленський відзначив державною нагородою медика з Тернополя. Указ про нагородження генерального директора комунального некомерційного підприємства «Тернопільська комунальна міська лікарня №2» Ростислава Левчука розміщений на сайті Офісу президента.

Президент Зеленський присвоїв медику почесне звання «Заслужений лікар України». Таке рішення було прийнято у зв'язку з проведенням Дня медичного працівника.

Ростислав Левчук Фото: Терен

Варто зазначити, що нагородження медиків проводилися без присутності самого Володимира Зеленського. На собі це відчули медики з військового госпіталю лікарні імені Мечникова в Дніпрі. Вони півдня чекали президента, але той так і не приїхав. Замість нього завітали представники партії «Слуга народу» і провели свято, де був сам президент невідомо.

Також нещодавно стало відомо, що Зеленський підписав аналогічний указ про нагородження медика із Запоріжжя, яка допомагає жінкам стати мамами і рятує малюків, орденом княгині Ольги.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік показав, як молода дружина заковтує сосиску: "Смакота"

У Запоріжжі діти отруїлися в їдальні садка: три групи "на горщиках", решта - під крапельницями

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Не так давно президент Зеленський пообіцяв, що медики отримають більш високі зарплати. Він зазначив, що виплати будуть підвищуватися на 25-70% в залежності від звань і регалій кожного лікаря. Також президент пообіцяв нагородити 122 лікаря в честь Дня медичного працівника.

Нагадаємо, Знай повідомляв, що Зеленський не приїхав в лікарню імені Мечникова.

Знай писав, що Зеленський нагородив лікаря із Запоріжжя орденом.

Нещодавно Знай передавав, що Зеленський обіцяв підвищити зарпалту медикам і роздати нагороди.