Якість продуктів харчування, напоїв і навіть сигарет в Україні часом залишає бажати кращого. У супермаркетах часто можна зустріти прострочені товари. Однак Госпродпотребслужба і Прикордонна служба працюють над тим, щоб таких товарів було в нашій країні менше.

Нещодавно прикордонники на Тернопільщині виявили партію небезпечного тютюну. Співробітники Управління фітосанітарної безпеки виявили в тютюні бур'ян. Карантинним організмом став сорго алепское (Sorghum halepense (L.) Pers.), пишуть Тернополяни.

18 тонн тютюну надійшли на кордон України з Азербайджану. При перевірці продукції було виявлено наявність бур'яну, небезпечного для рослинності і здоров'я людини. Ця рослина входить в список найбільш небезпечних бур'янів світової сільськогосподарської сфери.

Партію небезпечного тютюну затримали на Тернопільщині Фото: Тернополяни

У Госпродпотребслужбе расскзаали, в Азербайджан направили нагадування про те, що неякісна продукція заборонена для ввезення в Україну, а також повідомили про знахідку в партії тютюну.

Популярні новини зараз

Морози накриють Україну в жовтні: коли очікувати холодів

Майкл Джексон живий, і з'явиться на "Масці": Оля Полякова повторила легендарний образ поп-короля

Жанну Фріске добила не тяжка хвороба, спливли нові подробиці про смерть зірки "Блестящих"

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Показати ще

Варто відзначити, що для безпеки українців Міністерство економічного розвитку, торгівлі і сільського господарства України презентувало базу небезпечної нехарчової продукції «Увага». У ній можна легко перевірити, наскільки безпечний той чи інший продукт або товар. У новій базі є всі категорії – дитячі товари, продукти харчування, будівельні матеріали, паливо, промислові вироби та матеріали і багато іншого.

Нагадаємо, Знай писав, що уряд створив базу товарів, в якій можна перевірити їх якість.

Знай повідомляв, що СБУ ліквідувала банду небезпечних плантаторів, які постачали "продукцію" в Європу.

Нещодавно Знай передавав, що в Тернополі виявили небезпечну курятину.