В Україні з'явилася незвичайна зірка Instagram – коза Галя. Господарем тварини є отець Олексій Філюк з Тернопільщини. Галя отримала популярність завдяки сторінці в соцмережі і сюжетом на ТСН.

Щоб побачити балованную козу можна приїхати в село Шушківці Лановецького району Тернопільщини. Знімальна група ТСН побувала там і побачила все на власні очі. Отець Олексій розповів, що тварина дуже неслухняний, щоб подоїти козу її доводиться кататися на машині і годувати хлібом.

найулюбленішим заняттям кози Галі став масаж і почухивание за вушком. Молоко кози з'являється тільки після поїздки на хазяйському джипі і не де-небудь, а на передньому сидінні. Після цього її годують м'яким хлібом, а потім ловлять і тримають, щоб подоїти. Два сини батька Олексія і племінник знерухомлюють тварина, а кіт і собака прикривають відхідні шляхи. Тільки після цього вдається отримати 700 мілілітрів молока.

На сторінці в соцмережі у кози Галі вже є велика кількість фотографій, на яких зображені всі принади рогатої інста-діви – губи качечкою, вим'я і навіть шовковиста борода. Завдяки сюжету в ТСН коза Галя стала популярною блогером.

Популярні новини зараз

Погода 17 вересня натякне українцям, що час діставати шуби — дощі псують всю "малину"

Сміливі дівчата поголили обличчя і через пару тижнів показали свою щетину: майже, як у Шуфутинського

Трудовий стаж 35 років і пенсія 3000 гривень: у Мінсоцполітики визначили, кому підвищать виплати з 2022 року

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Показати ще

Нещодавно Знай писав, що в Чернівцях стадо кіз вирішив познайомитися з однієї з міських лікарень. Тварини зайшли в хол на першому поверсі і з цікавістю досліджували всі двері. Стадо і його інтерес до лікарні були зняті на камеру і викладені в мережу.

Знай повідомляв, що в Харкові молодих людей звинуватили у знущаннях над козою, яка перебувала в квартирі. Однак потім стало відомо, що ніхто не приничинил шкоди тварині.

Нагадаємо, Знай передавав, що під час карантину всі і навіть чиновники перейшли на віддалену форму роботи й навчання. Парламентарій Шотландії вийшов на зв'язок з колегами, щоб обговорити важливе питання, але його кіт вирішив втрутитися, що викликало шквал позитивних емоцій у мережі.