У Тернополі повідомили про смерть вченого і викладача Андрія Дмитровича Синильника. Ця людина більше 30 років віддав викладання і вивчення агрономії. Він заслужено отримав звання та науковий ступінь кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри ботаніки. Про трагічну новини йдеться в повідомленні Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка в Facebook.

Учений-агроном Андрій Синильник пішов з життя на 93 році. Він стоїть біля витоків становлення інтенсивних технологій вирощування таких сельсхозкультур, як горох, цукрових буряків, редьки олійної. Також його перу належать наукові праці з вивчення впливу сірки на врожай рослин в умовах достатнього поливу. Трудовий стаж Андрія Синильника склав 69 років, 32 з яких він віддав викладання та передачі своїх знань студентам.

Варто відзначити, що смерть в останні дні забрала ще одного відомого для українців людини. медик Помер футбольного клубу "Металіст 1925" Антон Худаєв. Чоловік не пережив ускладнення коронавіруса. У команді повідомили, що вірус вразив 70% його легенів і 25 липня серце медика зупинилося.

Знай повідомляв, що 27 липня пішов з життя харківський бізнесмен і засновник концерну "АВЕК" Борис Фельдман. Також він став засновником найбільшого ринку "Барабашово", який відкрився ще в кінці 1980-х років на світанку кооперації, перебудови і гласності.

Нещодавно Знай передавав, що у Запоріжжі помер боєць Азова, якого нещодавно побив невідомий. Конфлікт розгорівся через те, що чоловік чіплявся до дівчат, боєць Азова зробив йому зауваження і отримав кілька сильних ударів.

Популярні новини зараз

Приват24 припиняє роботу: у банку попередили українців

Зеленський після замаху на Шефіра посилив охорону: поліція переходить на особливий режим роботи

Настя Каменських зайняла місце Каті Осадчої після пологів: розповість про весілля Alyona Alyona і "походеньки" Клопотенко

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще