У Тернополі виявили хворого, який заразився коронавірусом в третій раз. За даними медиків це можливо і були зафіксовані випадки реінфекції. Однак у ВООЗ поки ці випадки не підтвердили.

У тернопільській області зафіксовано випадок, коли хворий заразився коронавірусом в третій раз. Про це розповів голова регіонального управління охорони здоров'я Володимир Богайчук на сторінці в Facebook Тернопільської облдержадміністрації. Він стверджує, що в області виявлено чоловік, який вже двічі перехворів коронавірусом і заразився ним втретє.

Чиновник зазначив, що в області є люди, які заразилися повторно і є людина, який підхопив COVID-19 втретє. Він також розповів, що близько 30 пацієнтів знаходяться у важкому стані і більшість з них лікуються в Монастырисском районі. Богайчук пов'язав таку обстановку з небажанням людей дотримуватися карантинні обмеження.

У Тернопільській області не посилюватимуть карантинні заходи

❗️У Тернопільській області не посилюватимуть карантинні заходи. 📌Таке рішення прийняли під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. ⚠️За останній тиждень найбільше випадків COVID-19 зареєстровано серед жителів Бережанського, Збаразького, Монастириського, Чортківського, Тернопільського районів та м. Тернопіль. 🔎Голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш акцентував на важливості дотримання протиепідемічних заходів, зокрема режиму носіння захисних масок й соціальної дистанції. «Важливо, щоб усі жителі області дотримувалися карантинних заходів, які чітко прописані й збалансовані. Це допоможе уникнути масових спалахів захворювання на COVID-19 й убезпечить населення від інфікування», - зазначив Володимир Труш. 🔰Очільник області наголосив на важливості дотримання усіх санітарних й протиепідемічних норм у громадському транспорті, закладах харчування, об’єктах торгівлі, а також на ринках. 🔸«Через погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19 ще зарано послаблювати карантинні заходи. 31 липня відбудеться вручення документів про загальну середню освіту випускникам навчальних закладів з дотриманням усіх протиепідемічних норм», - підкреслив Володимир Труш. 🔹За словами начальника управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Володимира Богайчука, завантаженість ліжок хворими на COVID-19 у медзакладах першої хвилі становить 26,7%. «Станом на сьогодні спостерігаємо погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19 у Тернопільській області. Продовжують хворіти 1075 осіб, з них 144 перебувають на стаціонарному лікуванні, з яких 15 – на кисневій масці, 17 – на кисневому концентраторі. Близько 30 хворих у важкому стані. Це пов’язано з тим, що люди не до кінця розуміють складність ситуації із захворюваністю, яка і виникає через недотримання саме карантинних заходів», - зазначив Володимир Богайчук. 🔺Також він наголосив, що спостерігається агресивність вірусу у певних регіонах. Зокрема, у Монастириському районі майже усі хворі перебувають у важкому стані. ▫️Показник летальності від COVID-19 у Тернопільський області один з найнижчих – 1,4%, в Україні – 2,4%. ✔️«В області зареєстровано декілька повторних випадків захворювання на COVID-19. Є хворий, який захворів уже втретє. Ми повинні розуміти, що, навіть, перехворівши коронавірусною інфекцією, це не убезпечує нас від повторного захворювання», - підкреслив Володимир Богайчук. ✅ Слідкуйте за нашими новинами на інших майданчиках: #Сайт - http://www.oda.te.gov.ua/ #Телеграм - https://t.me/ternopil_ODA #Іnstagram - https://cutt.ly/sp9Gp7Q Голова Тернопільської ОДА Володимир Труш

Geplaatst door Тернопільська обласна державна адміністрація op Woensdag 29 juli 2020

Популярні новини зараз

Тимошенко у погонах "проїхалася" по залі Парламенту

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Олександр Пікалов з "Квартал 95" розповів про "втечу" після народження сина: "Сів у автобус і поїхав"

У Приватбанку не можна оплатити комуналку: українці не знають, куди бігти

Показати ще

Крім того, відомості про повторному зараженні пацієнтів приходили з Китаю ще взимку. Там були зафіксовані випадки виявлення коронавіруса у вже вилікувалися від нього людей. Проте учені припускають, що рецидив хвороби може з'являтися з-за не долеченной першої фази захворювання. Також вони допускають, що ПЛР-тест може виявляти вже неактивні сліди коронавіруса в крові і давати помилковий результат про зараження.

Медики ні в одній країні світу досі не знають, як довго тримається захисна функція організму людини після того, як він перехворіє коронавірусом.

Нагадаємо, Знай повідомляв, що в Україні зафіксовано новий рекорд по захворюваності коронавірусом.

Знай писав, що в Києві коронавірус захопив гуртожиток КПІ.

Нещодавно Знай передавав, що зафіксовано спалах коронавіруса серед ув'язнених в Лук'янівському СІЗО.