У Тернополі «залізничну» лікарні хотіли приватизувати за заниженою ціною. Будівля лікувального закладу знаходиться в історичній частині міста. вартість його занизили в 7 разів. На цей факт звернула увагу прокуратура Тернопільської області, пишуть Тернополяни.

Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у справі про зловживання в процесі приватизації майна з площею більше, ніж 3000 квадратних метрів і належить громаді Тернополя.

На даний момент відомо, що колишній директор підприємства діяв за попередньою змовою з групою осіб, щоб приватизувати нежитлові приміщення, розташовані по вулиці Франка. Даний посадовець підробив документи, які підтверджували неіснуючі поліпшень в будівлі.

Йому повідомили про підозру у замаху на незаконну приватизацію комунального майна. Колишній директор перебуває під особистим зобов'язанням за рішенням суду і залишається на волі, поки йде слідство. Зараз правоохоронці встановлюють інших осіб, які можуть бути причетні до незаконної приватизації нежитлових приміщень у центрі Тернополя.

Варто нагадати, що в Україні продовжує цвісти пишним цвітом цвіте рейдерство. Так нещодавно у Львові фірма-забудовник під шумок карантину захопила ділянку землі, де планували будувати школу, спортивний майданчик та суспільний простір.

Популярні новини зараз

Дізналася про весілля Мурата? Ані Лорак з розбитим серцем звернулася до колишнього чоловіка

Закоханий нахаба спробував щастя зі суворою Златою Огнєвіч: "Ти мене роздягаєш?"

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Знай повідомляв, що в києві жителів старих будинків у Солом'янському районі примусово виселяють і створюють всі умови, щоб вони виїхали.

Нещодавно Знай передавав, що у Львові досі ведеться розслідування "смерті" автобусного заводу, з рахунку якого зникли 100 мільйонів.