18 липня в Тернополі в пологовому будинку №2 (Тернопільська міська лікарня №2) жінка залишила новонароджену дівчинку. Породіллю доставили на швидкій допомозі з дитиною на руках. При цьому дівчинка була загорнута в старі і брудні рушники. Медики викликали поліцію і встановили особу жінки.

Як з'ясувалося, вона народжувала вже не в перші. Це у неї були шості пологи. Трьох дітей вона виховує сама, а від трьох вже встигла відмовитися. Дитину взяли в пологовий будинок, а породілля підписала відмову від дитини.

Сьогодні 31 липня стало відомо, що у дитини з'явилося ім'я. Вона тепер березня Картавенко. Саме таке ім'я і прізвище було затверджено на засіданні Тернопільського міськвиконкому. Його виконком надав відповідно до "Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини".

мати відмовилась від дитини

Новонароджена дівчинка, від якої відмовилася мати, зараз у пологовому будинку 2-ї міської лікарні. Розповіла медична директорка закладу Ольга Сидорчук. За її словами, до пологового відділення немовля привезли з мамою, жінка одразу написала відмову від дитини. Медики швидкої розповіли лікарям, що викликали їх тернополяни, які почули плач дитини в районі дач на вулиці Київській. Там і народжувала дівчинку 31-річна тернополянка. Нагадаю, дівчинку привезли до лікарні 18 липня близько 6 години ранку. Чи відкрили кримінальне провадження щодо цього випадку речник Нацполіції області Сергій Крета не повідомив.

Geplaatst door Суспільне Тернопіль op Woensdag 22 juli 2020

Популярні новини зараз

Джонні Депп в молодості й зараз: як змінився з роками знаменитий капітан Джек Горобець

Михайло Поплавський поруч з гарячою студенткою показав, як вступити на бюджет: спритність рук і ніякого шахрайства

У Пенсійному фонді пояснили, як побачити стаж, напрацьований роками: "Чому не зараховується?"

Як обрати телевізор?

Показати ще

Варто нагадати, що під Тернополем чергова горе-матір народила дівчинку між дачними будинками. Вона хотіла кинути там і дитини, але дачники змусили її відправитися в лікарню. Жінка кричала, що їй дитина не потрібна і вона нікуди не поїде. Її все ж доставили в лікарню, де вона і кинула дитину.

Також Знай розповідав про те, що пара зі Львівщини усиновляє дітей з патологіями розвитку і ставить їх на ноги. Вони розповіли, що здорових дітей візьмуть з дитбудинку швидко, а ось хворих можуть не взяти, тому вони дають батьківське тепло тим, кому воно потрібно більше всіх.

Нещодавно Знай повідомляв, що в Тернополі породілля відмовилася від новонародженої здорову дівчинку. Жінка кинула дитину в пологовому будинку і втекла.