Аліна Лоєвська-мама малюка на ім'я Орест. Хлопчик під час пологів отримав травму, яка призвела до асфіксії і відмирання клітин мозку. Дитині дали інвалідність, а тато і його сім'я відмовилися від малюка відразу після його народження. Аліна залишилася один на один з проблемами і не склала руки, а займається розвитком малюка.

Оресту незабаром виповниться три роки, але він вже з мамою пройшов безліч процедур, які допомагають йому розвинути моторику. Аліна возить дитину на ребуилитацию, займається з ним іпотерапією і пробує інші методи відновлення для дітей з ДЦП. Малюк вчиться сам їсти і розвивати моторику.

На цьому Аліна не збирається зупинятися. Вона бореться не тільки за здоров'я і повноцінне життя дитини, але і з системою. Мама хлопчика зазначає, що часто лікарі відмовляються надавати допомогу дитині і відвертаються. Жінка розповідає, що дитину забрали на швидкій в лікарню з блювотою з домішками крові. Лікарі оглянули і відправили додому, сказавши, щоб вони приїхали, коли дитині буде ще гірше. Тому вдома у неї є все необхідне для порятунку життя сина.

Ми продовжуємо розповідати про жінок, які стали учасницями щорічного конкурсу «Мама року»

Geplaatst door ТВ7+ Хмельницький телеканал. Україна op Woensdag 10 juni 2020

Популярні новини зараз

"Данилко одружився": мама Вєрки Сердючки зняла баян з голови і хизується обручкою з букетом

"У рота їб*в, грошей дав і поїхав": все що відомо про жахливу ДТП в Харкові та водія-мажора - посилає копів, хизується батьками і не боїться в'язниці

Найкрасивіша спортсменка Дар'я Білодід вся в кислотному прогулялася в порожньому лісі: "для душі"

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Показати ще

Нагадавши, Знай писав, що на Тернопільщині працює центр, в якому навчаються і розвиваються діти з діагнозом ДЦП. Коли батьки дізнаються про такий діагноз свого малюка, у них йде земля з-під ніг, таять всі надії і мрії на щасливе майбутнє. Центр» Дорога в життя " і його директор Марія Анісенко дарують можливість таким дітям втілити найсміливіші мрії в життя, стати повноцінними членами суспільства і отримати престижну професію.

Також Знай повідомляв, що мама зі Львівщини просить про допомогу для її дітей, яким поставили діагноз ДЦП.

Нещодавно Знай передавав, що в Росії мама-одиначка ростить трьох братів з ДЦП.