Відома українська співачка Ірина Федишин постраждала від карантину. Вона прийняла рішення позбутися від закордонної нерухомості.

Так, стало відомо, що співачка вирішила продати квартиру в Болгарії. Популярна артистка відчула наслідки пандемії. Зараз у неї затишшя в роботі, концерти скасовані. Вдарив карантин і по майну Федишин. Вона вирішила продати квартиру на березі Чорного моря, яку їй нещодавно подарував чоловік Віталій Човник.

Пара прийняла рішення продати квартиру в Болгарії ще навесні, коли був жорсткий карантин. Про це сама артистка розповіла в одному з інтерв'ю програми"Зірковий шлях".

Сьогодні співачка живе у Львові з чоловіком і синами. Також у них є квартира в Києві. У ній вони зупиняються, якщо є концерти, але переїжджати туди поки не поспішають.

Популярні новини зараз

Дівчинка довгі місяці підкидала воші школярам, діти зрозуміли не одразу: "Розчесала волосся виделкою і...."

Жінка віддала 6 тисяч за навчання сина, але в коледж він ходити не став, відправляють до суду: не повернули навіть половину суми

Андре Тан пояснив, що буде модно навесні і влітку 2022 року: сукні-сітки, взуття на платформі та футляри

Суддя "Танці з зірками" Максим Чмерковський покинув кохану після року стосунків

Показати ще

Нагадавши, Знай повідомляв, що Ірина Федишин позбулася концертів. Однак всю активність і творчість вона направила на створення кліпів. Нові пісні і відео до них співачка активно записує і знімає в карантинні дні. Ірина показала шанувальникам, як проходить знімальний процес у соцмережі.

Також Знай писав, що українська співачка Ірина Федишин є дуже активною користувачкою соціальної мережі Instagram. Вона опублікувала понад 5 тисяч фото - і відеоматеріалів, тоді як підписано на неї 356 тисяч осіб. В черговий раз вона порадувала шанувальників фото і вдіео з Катериною Осадчою.

Нещодавно Знай передавав, що Ірина Федишин вилікувалася від коронавірусу і розповіла, як хворіла. Співачка перехворіла легко, а її чоловік отримав ускладнення і тепер бореться з ними.