Тернополянка Ірина Цикорська допомагає недоношеним дітям вижити. Жінка бере участь у проекті «диво-восьминіжки». Вона в'яже м'які іграшки, які допоможуть виходити дітей, що народилися раніше терміну.

Іграшки покликані заспокоїти малюків, що знаходяться в кувезах, відтворити умови утроби матері. Ірина розповіла, що не завжди мама може взяти на руки недоношеного малюка, а за допомогою іграшки можна заспокоїти дитину.

Також Ірина розповіла, що вона лікар-інтерн. Одного разу вона побачила пост в Facebook, в якому говорилося про такі іграшки і про те, як вони допомагають малюкам заспокоїтися на набрати потрібну вагу. Дівчина вирішила допомогти. Зараз вона в'яже одну іграшку за 3 години. Ірина вирішила зв'язати 10 таких осміножків і передати їх перинатальному центру.

Для в'язання іграшок є проста схема, а ось до нитка висуваються суворі вимоги. Вони повинні бути гіпоалергенними. Ірина зазначила, що потрібні котонові нитки, які можна випрати.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, хто догодив їй краще, ніж Еллерт: "Ми дивимося в одному напрямку"

Колишній чоловік Марії Бурмаки трагічно загинув під час пожежі у власному будинку: артистка зворушливо попрощалася з батьком своєї дитини

Щасливі Настя Каменських з Потапом нарешті відкрили правду: "Дізналися, що стане мамою"

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Показати ще

Завдяки таким восьминіжкам діти швидше набирають вагу і одужують. Лікар перинатального центру» Мати і дитя " Неля Скубенко розповіла, що 8 ніжок іграшки нагадують малюкам пуповину матері. Діти хапаються за них ручками і заспокоюються.

Взяти участь у цьому проекті може кожен бажаючий. Досить мати гачок і нитки для в'язання. Проект» диво-восьминіжки " діє в Україні з 2016 року.

Нагадавши, Знай писав, що в Україні щорічно народжується понад 300 тисяч немовлят, понад 15 тисяч з них з'являються на світ передчасно.

Також Знай повідомляв, що в день недоношених дітей неонатологів і особливих людей зворушливо привітали в мережі.

Нещодавно Знай передавав, що жінка народила дітей з різницею в 2,5 місяці.