На Тернопільщині прощаються з Ігорем Цепенюком засновником та керівником ГО «Ротарі клуб Тернополя». Про смерть чоловіка повідомили на сторінці "6 резервної сотні ДУКПС-Тернопіль".

У повідомленні сказано, що помер волонтер, друг, підприємець, добра і світла людина Ігор Цепенюк. Ця людина відрізнявся від інших сильною жагою допомагати іншим, тим, хто цього потребував. Також його побратими і колеги говорять, як про сильну і цілеспрямовану людину.

Ігор Цепенюк був одним з тих, хто за 7 років війни не втомився допомагати військовим добровольцям. Він був одним з небагатьох, хто розумів важливість виховання молодого покоління в патріотичному середовищі.

Про трагічну новину написала на своїй сторінці волонтер Вікторія Лень. Вона підтвердила, що Ігор Цепенюк помер від ускладнень коронавірусу.

Популярні новини зараз

Українці мають право на безкоштовну комп'ютерну томографію: у МОЗ розповіли як це зробити

Українка мало не купила сир "зі знижкою" за 350 грн: свіжий коштував 200

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Нагадавши, Знай писав, що зупинилося серце сержанта служби судової охорони у Львівській області Михайла Гурського. Передчасно пішов з життя сержант служби судової охорони у Львівській області Михайло Гурський. Причини смерті молодого чоловіка не повідомляються.

Також Знай писав, що фельдшера швидкої Геннадія Пангелова виписали з лікарні після місяця боротьби з коронавірусом. Він розповів, як протікає тривала хвороба і що думає про тих, хто не користується засобами захисту. Чоловік пролежав на лікарняному ліжку 25 днів.

Нещодавно Знай передавав, що після тривалої боротьби з коронавірусом помер 43-річний викладач, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Львівського НАУ Роман Попівняк. Чоловікові було 43 роки.