У Тернопільській міській раді повідомили про смерть начальника управління обліку та контролю за використанням комунального майна Володимира Мединського.

У Тернополі раптово помер співробітник міської ради. Володимир Мединський працював на посаді начальника управління обліку та контролю за використанням комунального майна.

Сергій Надал вже повідомив городянам трагічну новину і написав на своїй сторінці, що Володимир Мединський був одним з кращих співробітників міськради. Він віддавав всього себе службі і суспільству. Його запам'ятають, як душу колективу. Також Надал висловив співчуття рідним і близьким покійного. Про причини смерті Мединського поки не повідомляється.

Нагадавши, Знай повідомляв, що у Львові помер міський чиновник Микола Савуляк. Він працював на посаді заступника начальника відділу ГУ Держпраці. Чоловік пішов з життя на 41 році. у нього залишилися дружина і діти. Стало відомо, що чиновник помер від ускладнень коронавірусу.

Популярні новини зараз
По Хакасії вдарила путінська стабільність: на росії залишилось без опалення 70 тисяч людей у лютий мороз Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий"
Показати ще

Також Знай писав, що на Тернопільщині коронавірус забрав життя відомого лікаря. З життя пішов головний лікар Центру медичної допомоги у Збаражі Валерій Домбік. У регіоні це вже 10-та смерть медика від коронавірусу. колеги і пацієнти висловили співчуття родині померлого медика.

Нещодавно Знай передавав, що у Тернополі померла ветеран медичної сфери регіону, колишній головний педіатр області Оксана Іноземцева. Жінку вбив коронавірус і ускладнення, викликані інфекцією.