Стало відомо про те, що коронавірус забрав життя відомого педагога з Тернополя життя обірвалося раптово.

Таким чином, повідомляється, що від важкої хвороби помер відомий педагог з Тернополя Юрій Буган. Серце чоловіка зупинилося у вівторок, 1 грудня.

Він був ініціатором та організатором наукової та експериментальної роботи, підготовки та проведення різного рівня масових заходів з педагогами.

Юрій Буган, фото: соціальні мережі
Юрій Буган, фото: соціальні мережі

Народився Юрій Васильович Буган 8 серпня 1944 року в селі Явірник, що в Польщі. Після Другої світової війни його сім'я була переселена в місто Скалат, звідки потім переїхала в Заліщики.

Популярні новини зараз

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер прийшов в сказ, дитині вже три роки

Батько задушив двох дітей, щоб їх мати від нього не пішла: "Знав, що він мені потрібен. Це був контроль"

23-річний хлопець убив дівчинку-підлітка, щоб справити на неї враження, загинув і друг: "У неї навіть не було шансу пожити"

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Показати ще

Після того, як чоловік закінчив школу, він вступив до Чернівецького державного університету. У 1970 році він його закінчив.

Свою кар'єру він розпочав в одній зі шкіл Заліщиків, де близько року пропрацював лаборантом. Потім, з 1970 по 1973 рік працював у Тернопільській середній школі №14.

У 1974 році став директором школи №12, і віддав цьому місцю ще дев'ять років життя.

З 1985 по 2014 роки Юрій Васильович Буган очолював Тернопільський обласний інститут удосконалення кваліфікації вчителів (з 1995 року Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти (ТОКІППО), у 2014-2018 роках – на посаді доцента цього інституту.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше