У програмі «Суб’єктивно з Янікою Мерило» СЕО «Укрпошти» Ігор Смілянський сказав, що міг би читати лекції про вивід значних коштів з державної компанії за допомогою Prozorro.

Смілянський пояснює, як це працює, на простішому прикладі: мовляв, державна компанія виграла бензин, а їй дали на нього талони, які не приймають на заправці. З іншого боку, є вимога повернути певну кількість талонів назад задля отримання решти бензину.

«Ти ж державна компанія, ти не можеш дістати готівку заправитися. У тебе варіанти або віддати, або нікуди машини не поїдуть», - пояснює він. Аналогічною буде ситуація, наприклад, з пенсіями.

Гість програми стверджує, що, з одного боку, знає безліч прикладів обманів Prozorro, з іншого - Prozorro вносить свою лепту в боротьбу з корупцією. «Prozorro – це хороший інструмент для коммодітіз, він дійсно допомагає боротися з корупцією. Але тендер пишуть живі люди», - пояснює Смілянській ситуацію. Мовляв, можна написати будь-що і саме воно виграє.

Популярні новини зараз
28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського Млинці чи оладки? В українських супермаркетах оновили ціни на сир та сметану Один з найулюбленіших видів м'яса в українців подешевшав: є можливість забити морозилку Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

Нагадаємо, Максим Ялі прогнозує обмеження доступу до інформації високої якості.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Бортнік назвав економічну ситуацію в країні коматозно стабільною.