Головнокомандуючий ЗСУ попередив про загрозу воєнній безпеці держави

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради, що стартувало о 13.00 30 березня, розпочалося із сумної новини. Про нові "пастки" з боку Російської Федерації повідомив Головнокомандуючий Збройних Сил України Руслан Хомчак.

у Краматорську вшанували пам’ять загиблого добровольця, фото: штаб ООС
у Краматорську вшанували пам’ять загиблого добровольця, фото: штаб ООС

Виявлено нові тактичні групи – ситуація загострюється

З інформацією щодо ескалації російсько-українського збройного конфлікту Руслан Хомчак виступив з трибуни Парламенту.

"Російська Федерація продовжує агресивну політику по відношенню до України. Станом на 30 березня, вздовж державного кордону України, тимчасово окупованих територій та АР Крим утримується 28 батальйонних тактичних груп противника. В Брянській, Воронезькій, Ростовський областях та на території тимчасово окупованого Криму", - повідомив генерал-полковник Руслан Хомчак.

Скріншот
Скріншот

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла У Кремлі почали готувати наступника для путіна, і в Україні вже знають ім'я Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною
Показати ще

Але, на жаль, це не всі новини.

"Останнім часом з різних регіонів Російської Федерації під виглядом контрольних занять за зимовий період навчання, підтримання бойової готовності та загальної підготовки до майбутніх спільних стратегічних навчань "Запад 20-21" ЗСУ Російської Федерації здійснюють поступове нарощення військ поблизу державного кордону України. На Півночі, Сході та Півдні України", - зазначає Головнокомандуючий Збройних Сил України.

Руслан Хомчак - скріншот
Руслан Хомчак - скріншот

А саме: в Брянській, Воронезькій областях та Криму.

Як відзначив Руслан Хомчак, загалом очікується додаткове зосередження до 25 батальйонних тактичних груп, що в сукупності з наявними розгорнутими силами та засобами поблизу держкордону України створює загрозу воєнній безпеці держави.

Тож про подальший розвиток подій читайте на порталі Знай.ua.